Zabiegi Spa‎ > ‎

Peeling kawitacyjny, sonoforeza i mikromasaż

PEELING KAWITACYJNY

Nowoczesna metoda oczyszcznia skóry za pomocą wibracji ultradźwiekowej. Jest to zabieg, który pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej oczyszczenie i odnowienie, czego rezultatem jest zauważalna w widoczny sposób - odświeżona, wyraźnie jasniejsza, gładsza i miła w dotyku skóra. Zabieg przyspiesza odnowe naskórka, usuwa zrogowaciałe komórki i w korzystny sposób wpływa na skórę nawet bardzo wrażliwą i naczyńkową. Wykazuje także działanie bakteriobójcze (mikrowibracje ultradźwiękowe niszczą drobnoustroje odpowiedzialne za powstanie oraz rozwój trądziku i stanów zapalnych)co pomocne jest w pielegnacji skór tłustych ze skłonnoscia do zmian trądzikowych. Dzięki zastosowaniu ultradźwięków uzyskujemy odświeżoną, pełna blasku skórę.


SONOFOREZA

Wprowadzanie w głębsze warstyw skóry substancji aktywnych zawartych w ampułkach (np: odżywczych, nawilżających, regenerujacych, normalizujących) za pomocą fali ultradźwiekowej. Efektem zabiegu jest ich szybsze przenikanie i aktywacja. Zabieg jest doskonałym dopełnieniem zabiegów kosmetycznych.  

MIKROMASAŻ ULTRADŹWIĘKOWY

Głęboki, delikatny masaż, który poprawia krążenie krwi i limfy, dotlenienie komórkowe, a co za tym idzie wpływa w znaczący sposób na pojędrnienie i odmłodzenie skóry. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki penetruje głębiej tkankę. Oczyszczenie skóry z toksyn powoduje podwyższenie produkcji kolagenu, skóra staje się gładsza  i lepiej napięta, zmarszczki ulegają spłyceniu a owal twarzy wygładzeniu. Zabieg szczególnie polecany jest dla skór dojrzałych, wiotkich z wyrażnymi objawami zmęczenia i niedotlenienia.  

Ceny zabiegów:
  • peeling kawitacyjny 40 zł
  • peeling kawitacyjny do zabiegu 30 zł
  • sonoforeza punktowa do zabiegu 15 zł
  • peeling kawitacyjny+ maska kremowa 70 zł
  • peeling kawitacyjny+ ampułka+ sonoforeza 80 zł
  • peeling kawitacyjny+  ampułka + sonoforeza+ alga 125 zł