Wypoczynek i Odnowa Biologiczna w górach

odnowa biologiczna spa

Planują Państwo wypoczynek w górach i w Odnowie Biologicznej jednocześnie? Jeśli tak to koniecznie zapraszamy Państwa do Odnowy Biologicznej Leskowiec w górach Beskidu Małego. Nasz ośrodek Spa znajduje sie 60km od Krakowa, w miejscowości Sułkowice pod Andrychowem.


Naszym celem jest zapewnić Państwu udany i niezapomniany pobyt. Zależy nam, aby czas spędzony w naszej Odnowie Biologicznej będzie wyjątkowo, a w przyszłości może odwiedzą nas Państwo ponownie. Przykładamy wszelkich starań, aby cała oferta Spa była dopasowana do Państwa oczekiwań oraz potrzeb. Proponujemy liczne pakiety Spa, które możemy modyfikować oraz zmieniać pod Państwa potrzebę.

Odnowa Biologiczna w Górach


W ramach pakietów Spa zapewniamy:

  • zabiegi Spa oraz masaże wykonane przez wykwalifikowany zespół
  • swobodny dostęp do jacuzzi, siłowni, sauny, krytego basenu, kortu tenisowego
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych pokojach z prywatną łazienką, TV, WIFI oraz barkiem herbacianym
  • ciepłe posiłki przygotowane na miejscu

Dodatkowo, w ramach wypełniania swojego czasu wolnego, zachęcamy do skorzystania z ofert i atrakcji okolicy, m.in. z parku linowego, park miniatur, paintballu, stoku narciarskiego, jazdy konnej, licznych szlaków górskich oraz jezior Żywieckich w pobliżu.


U nas będą mieli Państwo okazję oderwać się od miejskiego zgiełku oraz stresów dnia codziennego. Zapraszamy serdecznie na wypoczynek do Odnowy Biologicznej w górach!


Odnowa Biologiczna na mapie