Wczasy z Odnową Biologiczną w Górach

odnowa biologiczna w górach
Planują Państwo wczasy z odnową biologiczna w górach Beskidu Małego? Zapraszamy serdecznie do Odnowy Biologicznej Leskowiec, która znajduje się 60km od Krakowa, w miejscowości Sułkowice koło Andrychowa. 

Tutaj będą mieli Państwo wypocząć oraz zrelaksować się w otoczeniu gór oraz natury. Południe Polski to zdecydowanie miejsce, gdzie można oderwać się od codziennych spraw i problemów, gdzie można na chwilę zapomnieć o codziennego pogoni oraz stresów.

Proponujemy Państwu liczne atrakcyjne cenowo pakiety Spa, które obejmują przede wszystkim profesjonalnie wykonane zabiegi Spa wraz z masażami, swobodny dostęp do jacuzzi, siłowni, sauny, krytego basenu oraz kortu tenisowego, zakwaterowanie w pełni wyposażonych pokojach oraz ciepłe posiłki przygotowane na miejscu.


Każdy z naszych pokoi jest w pełni wyposażone - w każdym znajduje się prywatna łazienka, WIFI, TV oraz barek herbaciany.

Odnowa Biologiczna w Górach


Każdy nasz pakiet Spa jest dostosowany do potrzeb oraz oczekiwań naszych gości. Przed pierwszym zabiegiem dokonujemy analizy skóry naszego gościa, tak aby wszystkie pakiety zostały dostosowane do potrzeb gości, ale także typu skóry oraz jej kondycji.


Dodatkowo, w ramach organizacji czasu wolnego zachęcamy do poznania licznych atrkacji okolicy naszej Odnowy Biologicznej:  paintball, park linkowy, park miniatur czy jazda konno. W pobliżu znajduje się również stok narciarski dla fanów zimowych sportów oraz liczne szlaki górskie Beskidu, które poprowadzą Państwa po malowniczych częściach gór.Zapraszamy na wczasy z Odnową Biologiczną w górach!

Odnowa Biologiczna na mapie