Słowniczek Spa

Elektrostymulacja - to elektryczny zabieg. Zaledwie chwila zabiegu daje efekt kilkugodzinnego wysiłku fizycznego na siłowni! EMS ( Electrical Muscle Stimulation ), nazywane także elektrostymulacja. Stosowany jest po to, aby utrzymać młody wygląd oraz gładką, jędrną skórę twarzy.

Starzenie się wpływa na jędrność mięśni oraz tkanek, oraz zwalnia proces przemiany materii i zdolności regeneracji komórkowej. Efektem tego, jest zmniejszanie się elastyczności skóry, a ostatecznie pojawianie się zmarszczek.
Elektrostymulacja twarzy IONTO-LIFT BF (prądy o średniej częstotliwości) pozytywnie wpływają na komórką przemianę materii, co prowadzi do ujędrnienia i zwiększenia napięcia skóry oraz mięśni.Vacu FIT - to nowość w dziedzinie wellness oraz zabiegów modelujących ciało. Jest to skuteczny sposób na szybkie wyszczuplanie, efektywne odchudzanie, eliminację skórki pomarańczowej oraz piękny wygląd skóry. Mały wysiłek w podciśnieniu szybko kształtuje kontury ciała oraz zapewnia przyjemność z ćwiczeń. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą czterokrotnie szybciej uzyskać efekt ćwiczeń!


Kapsuła Spa Neo - Qi - zabiegi w kapsule to sposób na odchudzanie i korekcję figury, likwidują cellulit, przyśpieszają trawienie, relaksują, nadają skórze blask oraz wspomagają leczenie stanów bólowych i reumatycznych. Jest to kapsuła wodna z funkcjami:

emiter promieniowania podczerwonego,
funkcja sauny parowej,
sauny suchej,
aromaterapia,
chłodzący nawiew na twarz,
prysznic ręczny,
prysznic Vichy z 8 dyszami
Wanna w kapsule umożliwia zabieg hydromasażu. Posiada ona 4 strefy masażu:

6 mini dysz na plecy,
6 mini dysz na stopy,
4 super dysze na boki ciała,
14 dysz magic na spodzie wanny
Body Health - to nieinwazyjny sposób wykorzystujący ciągłą próżnię o stałej sile przepływu (terapia próżniowa), która porusza tkanki skóry i stymuluje mikro-krążenie. Określana także jako Mikrodermabrazja. Likwiduje cellulit, ma właściwości intensywnie wyszczuplające, ujędrnia skórę, modeluję figurę, zmniejsza rozstępy oraz bliznowsce, rozluźnia mięśnie.Masz więcej pytań? Napisz do nas!