Pobyt w Spa koło Krakowa

Spa koło Krakowa

Planują Państwo pobyt w Spa koło Krakowa? Jeśli tak to zapraszamy serdecznie do Spa, które znajduje się 60km od Krakowa, w górach Beskidu Małego, w miejscowości Sułkowice koło Andrychowa. 

Jeśli szukają Państwo ciszy, spokoju oraz możliwości oderwania się od codziennych spraw to gwarantujemy, że właśnie nasze Spa to miejsce, gdzie znajdą Państwo dokładnie to czego szukają!

Nasz ośrodek Spa oprócz atrakcyjnej lokalizacji ma do zaoferowania bogatą listę zabiegów Spa z masażami oraz licznymi dodatkowymi udogodnieniami. Najważniejszym celem jest spełnienie oczekiwań naszych gości poprzez dopasowanie takich zabiegów oraz zajęć na miejscu, aby każdy chciał wrócić i ponownie skorzystać z naszej oferty. 

Proponujemy liczne pakiety Spa, ale zawsze przykładamy wielką wagę do tego, aby oferowane pakiety były idealnie dopasowane do oczekiwań gości. W ramach naszej oferty są także indywidualne pakiety Spa, które układamy z myślą o kliencie oraz według określonych jego potrzeb. 

Gwarantujemy niezapomnianie wspomnienia, udany wypoczynek z dala od miasta oraz zgiełku, który na co dzień może być przytłaczający i męczący. Zapewniamy ciszę oraz komfort wypoczynku. Oprócz zabiegów proponujemy także liczne dodatkowe atrakcje oraz udogodnienia.

W ramach oferty Spa koło Krakowa proponujemy przede wszystkim:
  • zabiegi Spa oraz z masaże, których realizacji podejmuje się tylko wykształcony i przygotowany do tego personel;
  • dostęp do wszelkich dodatkowych atrakcji, które znajdują się na miejscu m.in.: jacuzzi, sauna, siłownia, kryty basen, kort tenisowy;
  • w pełni wyposażone i wygodne pokoje z prywatną łazienką (w której są ręczniki oraz suszarka do włosów);
  • ciepłe oraz domowe posiłki przygotowywane na miejscu;
  • atrakcyjne dodatkowe zajęcia w okolicy (oferty poza naszym Spa), m.in.: paintball, park linowy, park miniatur, stok narciarski, jazda konno.


Nasza propozycja pobytu w Spa koło Krakowa to pomysł na oderwanie się od codziennych spraw oraz problemów. To propozycja relaksu, w czasie którego będą mieli Państwo możliwość regeneracji sił oraz nabrania na nowo energii. Dzięki temu powrót do miasta, do pracy, do codziennych stresów oraz problemów będzie łatwiejsze to zniesienia. Nabranie energii oraz pozytywnego nastawienia z pewnością poprawi Państwu ogólne samopoczucie, kondycję fizyczną oraz psychiczną.


Zapraszamy serdecznie na pobyt w Spa koło Krakowa!

Spa koło Krakowa na mapce