Odnowa Biologiczna w Górach

odnowa biologiczna w górach
Szukają Państwo odnowy biologicznej w górach, gdzie będzie można oderwać się od codziennych spraw, problemów, stresu oraz nabrać sił witalnych i energii na kolejne miesiące pracy? I wszystko na południ Polski?

Jeśli tak to zapraszamy serdecznie do Odnowy Biologicznej w Górach, którą znajdą Państwo pod Krakowem (60km), u podnóża gór Beskidu Małego,  w miejscowości Sułkowice koło Andrychowa, u podnóża gór Beskidu Małego.


Oferujemy Państwu listę atrakcyjnych cenowo pakietów Spa, w skład których wchodzą zabiegi oraz masaże wykonane przez profesjonalny personel, swobodny dostęp do jacuzzi, siłowni, sauny, krytego basenu oraz kortu tenisowego, zakwaterowanie w pełni wyposażonych pokojach oraz ciepłe posiłki przygotowane na miejscu.


Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone - w każdym znajduje się prywatna łazienka, WIFI, TV oraz barek herbaciany.

Odnowa Biologiczna w Górach


Wszystkie nasze pakiety Spa są zawsze dopasowane do oczekiwań naszych gości. Przed zabiegami przeprowadzamy analizę skóry, aby wszystkie zabiegi zostały dopasowane do kondycji oraz typu skóry.


Dodatkowo, w ramach wypełnienia czasu wolnego zachęcamy do skorzystania z atrakcji okolicy. Można wypełnić swój czas wolny biorąc udział w paintballu, wybrać się do parku linkowego, parku miniatur czy na jazdę konno, w pobliżu znajduje się stok narciarski dla fanów zimowych sportów, a liczne szlaki górskie Beskidu poprowadzą Państwa po malowniczych częściach gór.Zapraszamy do Odnowy Biologicznej w górach!

Odnowa Biologiczna na mapie
Comments