Odnowa Biologiczna Spa  w Małopolsce

odnowa biologiczna spa

 Odnowa Biologiczna Spa w Małopolsce - zapraszamy serdecznie do naszej Odnowy Biologicznej, która znajduje się u podnóża gór Beskidu Małego, 60km pod Krakowem, w spokojnej i cichej miejscowości Sułkowice koło Andrychowa. 


Spa w Małopolsce

Naszym najważniejszym celem jest stworzyć Państwu takie warunki oraz udogodnienia, aby czas spędzony w naszej Odnowie był niezapomniany, wyjątkowy oraz do które będą Państwo z uśmiechem wracali pamięcią. Zapewniamy wszelkie udogodnienia oraz komfort. Mamy jednocześnie nadzieję, że pewnego dnia będziemy mogli gościć Państwa ponownie.Oferujemy naszym gościom liczne pakiety Spa, każdy dopasowany do potrzeb i oczekiwań różnej grupy gości, m.in.  pakiety Spa dla dwojga, pakiety Spa dla Seniorów,  pakiety Spa na 2 dni oraz pakiety Spa na 3 dni, proponujemy także pakiety Spa na pobyt w tygodniu i wiele innych.


Nasze pakiety Spa obejmują:

  • zabiegi Spa i masaże wykonane przez wykwalifikowany personel
  • swobodny dostęp do jacuzzi, sauny, siłowni, krytego basenu oraz kortu tenisowego
  • zakwaterowanie w wygodnych i w pełni wyposażonych pokojach
  • ciepłe posiłki przygotowane na miejscu


Wszystkie nasze pokoje są w pełni wyposażone. W każdym z pokoi znajduje się TV, dostęp do Internetu, barek herbaciany oraz prywatna łazienka z prysznicem, ręcznikami.


Ponadto, zachęcamy naszych gości do skorzystania z atrakcji okolicy, dzięki którym można spędzić kilka godzin na świeżym powietrzu. Taki aktywny wypoczynek pozwoli wypocząć i nabrać energii. Wśród atrakcji znajdą Państwo m.in. : stok narciarski, jazda konno, paintball, park linowy, park miniatur, liczne szlaki górskie, jeziora Żywiecki w pobliżu.


Zapraszamy serdecznie do naszej Odnowy Biologicznej Spa w Małopolsce, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami! 


Zapraszamy serdecznie do naszej Odnowy Biologicznej Spa w Małopolsce!


    Spa w Małopolsce