Odnowa Biologiczna

odnowa biologicznaZapraszamy serdecznie do odnowy biologicznej w górach Beskidu Małego, 60km od Krakowa, w miejscowości Sułkowice koło Andrychowa. Odnowa Biologiczna Leskowiec to ośrodek Spa, który dzięki swojej lokalizacji umożliwia gościom odpocząć od hałasu i miejskiego zgiełku, od pogoni w pracy i ciągłego stresu.

Dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania oraz potrzeby naszych gości zostały w pełni zapewnione. Naszym celem jest stworzyć odnowę biologiczną Spa, w której każdy z gości będzie czuć się swobodnie oraz komfortowo jak u siebie w domu. Jednocześnie mamy nadzieję, że w przyszłości chętnie odwiedzi nas ponownie.

 W Odnowie Biologicznej Leskowiec oferujemy liczne pakiety Spa idealnie dopasowane do potrzeb naszych gości. W ramach pakietów Spa zapewniamy:
  • profesjonalnie wykonane masaże oraz zabiegi Spa
  • dostęp do jacuzzi, sauny, siłowni, kortu tenisowego, krytego basenu
  • zakwaterowanie w komfortowych oraz w pełni wyposażonych pokojach z prywatną łazienką, WIFI, TV, barkiem herbacianym
  • pełne wyżywienie na miejscu z napojami (herbata, woda) bez ograniczeń
Dodatkowo, w okolicy naszej odnowy biologicznej znajdą Państwo liczne atrakcje na świeżym powietrzu w tym m.in. park linowy, park miniatur, stok narciarski, stadninę, imprezy paintball oraz szlaki górskie, które zaprowadzą Państwo do najbardziej malowniczych części gór.

Odnowa Biologiczna Leskowiec- spośród pakietów Spa oferujemy m.in.:

Zapraszamy serdecznie do Odnowy Biologicznej!

Odnowa Biologiczna Spa w Górach