Najlepsze Spa w Górach

odnowa biologiczna spa

 Zapraszamy serdecznie do najlepszego Spa w górach czyli do ośrodka Spa Leskowiec u podnóża gór Beskidy Małego, 60km od Krakowa w Małopolsce. Jeśli doceniają Państwo spokój, ciszę oraz kontakt z naturą to nasze Spa w górach z pewnością spełni Państwa oczekiwania.


Dokładamy wszelkich starań, aby oczekiwania naszych gości zostały w pełni spełnione. Staramy się stworzyć idealne warunki na wypoczynek w Spa, w

Spa w Małopolsce

 czasie którego będą mogli Państwo oderwać się od codziennych spraw i problemów. Razem ze zgranym personelem tworzymy ciepłą oraz przyjazną atmosferę miejsca co udziela się również naszym gościom. Zależy nam, aby cały pobyt naszych gości był wyjątkowy, udany oraz wspominany z sentymentem i sympatią. Mamy nadzieję, że będziemy mieć przyjemność gościć dotychczasowych gości ponownie w naszym Spa w górachDzięki spokojnej okolicy Spa w górach będą mieli Państwo szansę oderwać się od codziennych stresów oraz problemów. Miejscowość Sułkowic, w której znajduje się nasz ośrodek, to miejsce harmonii oraz spokoju i ciszy. Jest to idealne miejsce na zregenerowanie sił oraz energii.


W naszym ośrodku proponujemy liczne pakiety Spa dopasowane do oczekiwań gości, w tym m.in. pakiety Spa dla dwojga, pakiety Spa dla Seniorów,  pakiety Spa na 2 dni oraz pakiety Spa na 3 dni, oferujemy również pakiety Spa na pobyt w tygodniu i wiele innych.


Pakiety Spa obejmują:

  • zabiegi Spa oraz masaże wykonane przez wykwalifikowany personel
  • nieograniczony dostęp do jacuzzi, sauny, siłowni, kortu tenisowego i  krytego basenu
  • zakwaterowanie w komfortowych i w pełni wyposażonych pokojach
  • domowe posiłki przygotowane na miejscu


Wszystkie pokoje w naszym ośrodku Spa są w pełni wyposażone. W każdym z pokoi znajdą Państwo TV, dostęp do Internetu, barek herbaciany oraz prywatną łazienkę z prysznicem, ręcznikami.


Wśród atrakcji okolicy naszego ośrodka znajdą Państwo m.in. : stok narciarski, jazda konno, paintball, park linowy, park miniatur, liczne szlaki górskie, jeziora Żywiecki w pobliżu.


Zapraszamy serdecznie do najlepszego Spa w górach.  Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu! 


Zapraszamy serdecznie do najlepszego Spa w górach!


    Spa w Małopolsce