Hotel Spa okolice Krakowa

Hotel Spa pod Krakowem

Zapraszamy serdecznie do hotelu Spa pod Krakowem, które znajduje się  zaledwie 60km od Krakowa,  u podnóża gór Beskidu Małego, w cichej i spokojnej miejscowości Sułkowice koło Andrychowa. W naszym Spa pod Krakowem znajdą Państwo ciepłą atmosferę oraz idealne warunki na wypoczynek z dala od miasta, a jednocześnie w okolicy Krakowa. 

Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi goście mieli zapewnione usługi oraz spełnione wszelkie oczekiwania. Naszym najważniejszym celem jest stworzyć takie Spa, w którym każdy z gości będzie czuł się swobodnie oraz komfortowo jak u siebie w domu. Mam nadzieję, że przyjaciele naszego ośrodka Spa będą mile wspominać czas spędzony u nas i odwiedzą nas jeszcze w przyszłości. 

Naszym gościom oferujemy liczne pakiety Spa w ramach, których gwarantujemy 
  • profesjonalnie wykonane zabiegi Spa oraz masaże
  • saunę, jacuzzi, siłownię, kryty basen oraz kort tenisowy
  • w pełni wyposażone pokoje m.in. w TV, WIFI oraz kącik herbaciany
  • ciepłe posiłki przygotowane na miejscu
  • ciepłe i zimne napoje w cenie całego pobytu

Dodatkową atrakcją jest lokalizacja. Znajdą Państwo tutaj liczne zajęcia na świeżym powietrzu, które wypełnią wolny czas, m.in. jazda konno, park linowy, park miniatur, zabawy paintball, liczne szlaki górskie oraz jeziora Żywieckie w pobliżu.

Spa pod Krakowem w ramach oferty proponuje wszystkich:

Hotel Spa pod Krakowem Mapa

Hotel Spa okolice Krakowa w porównaniu do Ośrodka Spa

Hotel Spa w porównaniu do ośrodka Spa to niemal identyczna oferta z jedną różnicą -  to właśnie w ośrodku możesz liczyć na większą uwagę personelu oraz bardziej rodzinną atmosferę. W naszym Spa pod Krakowem Leskowiec zapewniamy przyjazną oraz pomocną obsługę, która z pewnością doda wszelkich starań, aby pobyt w Spa był niezapomnianym przeżyciem!
Zapraszamy do naszego Spa pod Krakowem jeszcze dzisiaj!